Lekarze Niepołomice

Lekarz medycyny ratunkowej, Lekarz rodzinny

Praktyka Grupowa Lekarzy Rodzinnych
Kraków
Niepołomice

Pani doktor bardzo dobrze zajęłą sią moja mama, mimo, że widziałą ja pierwszy raz w życiu, jak przyjechałą do niej pogotowiem, or razu stwierdziła co mamie dolega i zaproponowala leczenie, na które wczesniej nikt nie wpadl, teraz mama czuje sie dużo lepiej

lekarz Wojciech Duda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Niepołomickie Centrum Medyczne w Niepołomicach
32-005 Niepołomice

Niezwykle empatyczny w podejściu do pacjenta, cierpliwy, wyczerpująco wyjaśnia przyczyny choroby i proponuje skuteczne leczenie.

lekarz Ewa Śledziowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

NCPL
Stefana Batorego 41C
32-005 Niepołomice

Bardzo kompetentna Pani doktor, zawsze stawiała trafne diagnozy i proponowała skuteczne leczenie, nawet w przypadku rzadkich i skomplikowanych chorób, bo z taką sytuacją w naszym przypadku mieliśmy do czynienia. W czasie wizyt domowych poświęcała nam zawsze tyle czasu, ile było trzeba, nie patrząc na zegarek. Zawsze ze zrozumieniem słuchała o naszych problemach, mieliśmy też z nią bezproblemowy kontakt w sytuacjach kryzysowych. Bardzo dziękuję w imieniu swoim i Żony.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Maria Domagalska

al. Dębowa 38
32-005 Niepołomice

Witam, jestem mama obecnie 7 miesiecznego synka. do Pani doktor trafilismy gdy maly mial 2,5 miesiaca. wczesniej zwedzilismy lekarzy prywatnie i tez w naszej przychodni i kaplica. nasz syn mial potworne kolki, po kazdym jedzeniu wrzeszczal 2 godziny pozniej spal godzine i od nowa! przez miesiac jezdzilismy po lekarzach i nikt nie umial nam pomoc. mial do tego zatwardzenie i nie robil kupy przez 3 dni a jak juz robil ...

lekarz Maciej Melnyczuk

Laryngolog

ul. Akacjowa 24
32-005 Niepołomice

Pan Doktor Melnyczuk, to bardzo dobry specjalista. Mialam robionych u niego kilka zabiegow. Przejmuje sie swoimi pacjentami i cechuje go wysoka kultura osobista, co ulatwia kontakt pomiedzy pacjentem a lekarzem.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Elżbieta Kania

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Małopolskie Centrum Diagnostyczne "Medical" Sp. z o.o.
32-005 Niepołomice

Dobra lekarka, który wyróżnia się dużą empatią oraz posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu farmakologicznym (gdy np. lek nie do końca się sprawdza, łatwo jej wskazać inny o podobnym działaniu). Jestem jej stałym pacjentem.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Maciej Kłusek

Lekarz medycyny ratunkowej, Lekarz rodzinny

Niepołomice

Najlepszy Lekarz w Niepołomicach. Fachowa diagnoza i dbałość o swoich pacjentów. Godny mojego polecenia.

lekarz Stanisław Rusek

Neurolog

32-005 Niepołomice

Niestety jestem zmuszona wystawić negatywną opinię. Lekarz odpowiadając na nasze obawy nt leczenia pewnym lekiem stwierdził "jest ryzyko jest zabawa" jak dla mnie bezczelność! Jak zdrowie człowieka może być porównane do zabawy?

lekarz Beata Nowak-Francica

32-005 Niepołomice

Ocena przeze mnie wystawiona lekarzowi, oparta jest na moich rzeczywistych odczuciach po wizytach i leczeniu. Polecam! Adrian

lekarz Paweł Śledziowski

Internista, Hematolog

32-005 Niepołomice

Mama od marca 2015 roku miała zdiagnozowaną przewlekłą białaczkę limfocytową. Od marca 2020 roku została pacjentką dr Śledziowskiego. Podczas wizyt ani razu nie zostało wykonane badania USG brzucha. Zgłaszając jakiekolwiek objawy [np. powiększone węzły chłonne, opuchnięty brzuch, ból brzucha] otrzymywała odpowiedź „to normalne przy białaczce”. Ostatnią wizytę miała 13 maja br. roku - do szpitala trafiła 10 czerwca br. na jakąkolwiek pomoc było już za późno, zmarła 22 czerwca br. ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Adam Czubak

32-005 Niepołomice

Niestety, ale nie polecam wizyt u Pana doktora... Mechaniczne badanie, mechanicznie wypisana recepta, zdawkowe odpowiedzi na pytania, bez żadnego tłumaczenia co dziecku dolega... A leki to zawsze te same ( z czym by się nie przyszło) to zawsze wychodzimy z tym samym zestawem Bactrim (dawny biseptol) i Contrahist (bo czerwone gardło) albo już antybiotyk Taromentin.... naprawdę??? Czy ten lekarz zna tylko te leki??? I czy na prawdę zawsze musi być ...
Opinia dodana przez: Mama dzieci 6 i 3,5 lat
Bardzo polecam Pana doktora, nigdy nic złego o nim nie można powiedzieć. Nie wiem skąd inni mają aż tak nie miłe doświadczenia z nim. Raz ratował mojego 4 letniego syna, siedział przy nim 2 h i czekał na reakcję na leki. Owszem jego rozmowa i zachowanie czasami daje wrażenie że albo jest pod wpływem albo coś innego ale nigdy nie miałam problemu z badaniem doborem leków. Leczę się u niego ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Marzanna Kleczaj-Kurek

Lekarz medycyny pracy, Internista

ulica Pionierów 1a
32-005 Niepołomice

Pani doktor jest niezwykle kompetentnym lekarzem, z uwagą słucha, co pacjent ma do powiedzenia i bierze to pod uwagę. Starannie analizuje wszystkie wyniki na podstawie których orzeka o zdolności do pracy.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Elżbieta Maślany

Psycholog dziecięcy, Pediatra

Niepołomickie Centrum Profilaktyczno-Lecznicze
Batorego 41C
32-050 Niepołomice

Witam. Pani Doktor bardzo mi pomogła. Przemiła osoba. Zdecydowanie polecam. Bardzo serdeczna, domowa atmosfera w gabinecie. Pani Doktor bardzo uważnie słucha i szybko diagnozuje problem. Oczywiście trafnie. Polecam tą Panią Doktor!
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Agnieszka Szczotka

Samodzielna Publiczna Stacja Pogotowia Ratunkowego w Niepołomicach
JANUSZA KORCZAKA 1.
32-005 Niepołomice

Konkretna i profesjonalna Pani Doktor, diagnoza w punkt. W końcu trafilam na lekarza, który nie probuje być mily na siłe i nie traci czasu na zbędne pogadanki. Pani doktor slucha pacjenta uwaznie, zadaje pytania, kieruje na badania i na podstawie zebranych faktow stawia blyskawiczna i wlasciwa diagnoze. Swietna i kompetentna lekarka , bardzo polecam tym, ktorzy maja klopoty ze zdrowiem i szukaja leczenia , a nie oczekuja sesji terapeutyczno-psychologicznej.
Opinia dodana przez: Reni7

lekarz Marzena Gudowska-Oraczewska

Lekarz medycyny pracy, Neurolog

3 Maja 21
32-005 Niepołomice

Pani doktor to nieporozumienie. Krzyczy na pacjenta. Szkoda czasu i pieniędzy. Gdyby była możliwość dania zero w ilości gwiazdek ,to taka byłaby moja ocena.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Lidia Łach

Kardiolog

32-005 Niepołomice

bezczelna bez serca baba do rodzin pacjetow podejscie chamskie zero inteligencji nadaje sie do lopaty

lekarz Wojciech Moczulski

ulica Parkowa 16
32-005 Niepołomice

Wizyta kontrolna w Centre De La Vision.Termin wizyty do Pana Lek. Wojciecha Moczulskiego trzy razy przesuwany (podobno lekarz często zmienia godz. przyjęć). Lekarz raczej małomówny, badanie przeprowadził bardzo szybko bez żadnej informacji dla pacjenta o wyniku przeprowadzonego badania, na pytania o stan oczu najpierw wyraził zdziwienie po czym odpowiadał zdawkowo w końcu zalecił zmianę lekarza. Stanowczo nie polecam tego Lekarza Okulisty.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Katarzyna Jagielska-Gądek

ulica Parkowa 16
32-005 Niepołomice

Nie wiem , może ja miałem pecha , ale dla mnie ta Pani Doktor była nie uprzejma i opryskliwa , i tak naprawdę zbyła mnie w bardzo krótkim czasie . Może Ona jest tylko dobrym lekarzem dla skomplikowanych przypadków , a że mój przypadek dotyczył niewielkiej korekty wzroku , to zostałem tak potraktowany jak napisałem powyżęj . Uważam jednak ,że przyzwoity lekarz powinien odnosić się do każdego z szacunkiem i ...
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Teresa Kotlinowska

Internista, Alergolog

Samodzielna Publiczna Stacja Pogotowia Ratunkowego w Niepołomicach
JANUSZA KORCZAKA 1.
32-005 Niepołomice

Nie polecam Pani alergolog Teresy. Najgorszy lekarz z jakim miałam doczynienia. Pierwszy raz w życiu wyszłam z wizyty po ok. 5min, ze względu na to jak zostałam potraktowana. Pretensje o wszystko co powiedziałam. Nawet nie zdążyłam wymienić wszystkich leków jakie biorę. Pani doktor oburzona tym, że chciałam sprawdzić konkretne dawkowanie z nazwy leku na receptach na telefonie. Dosłownie traktowanie jakby się było oszustem. Powiedziała, że dla niej recepty to żaden ...
Opinia dodana przez: Justyna